Projeler

Hergün binlerce kullanıcıya ulaşan, bir çok farklı alanda geliştirdiğimiz projeler ile Verisun Bilişim hayatı kolaylaştıran çözümler sunar.

İETT Mobiett Nasıl Giderim

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Genel Müdürlüğü’nün geliştirdiği ‘Akıllı Yol Tarifi’ uygulamasıdır. Nasıl Giderim, kullanıcılarına otobüs, Marmaray, metrobüs, metro, tramvay, ve vapur yoluyla gerçekleştirilen ulaşım türlerinde gerçek zamanlı trafik verilerini de göz önüne alarak güzergâh ve toplu taşıt önerileri sunan bir uygulamadır.

MOBİETT

MOBİETT, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Genel Müdürlüğü’nün ‘Akıllı Durak’ uygulamasıdır. Otobüs durağa kaç dakika sonra gelecek sorusunun yanıtı ve otobüs seferleriyle ilgili tüm bilgiler Mobiett ile cebinizde!

İBB Proje Takip

Proje Takip uygulaması sayesinde kent genelinde yapılan tüm yatırımlar iPad ekranında! Harita tabanlı uygulama sayesinde tüm projeler görülebilir ve bütçe, yüklenici bilgisi, proje son durumu gibi verilere ulaşılabilir.

Turkcell Trafik Hattı

Türkiye’nin ilk tam otomatik sesli trafik bilgi hattını denediniz mi? 0 888 222 11 22’i arayın, robot agent tarafından İstanbul’daki trafik durumunu öğrenin.

Otokontrol Sistemi

Toplu ulaşımda yolcu konforu artıyor, yakıt tasarrufu geliyor, otobüsün nerede olduğu anlık takip edilebiliyor. Bunlarını hepsini tek bir ürün yapıyor! Verisun Otokontrol ile oyunun kuralları değişiyor.

İVAS-İştirakler Veri Aktarım Sistemi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanlığı ve bağlı 25 şirketi için geliştirilen İVAS, şirketler ile Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanlığı arasında doğrudan ve güvenli bir bağlantı kurarak tüm raporların anlık olarak üretildiği bir iş zekâsı projesidir.

Health Plus İstanbul

İstanbul’un sağlık turizminde önemli bir cazibe merkezi haline getirilmesi amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, dünyanın dört bir tarafından gelecek hastalara sağlık hizmeti sunacağı dev bir proje için geliştirilmiş web portalidir.

Turkcell İlan

Turkcell’in Ekonomiye Kadın Gücü sosyal sorumluluk projesi doğrultusunda kadınlarımızın el emeği ürünlerini pazarlayacakları bir ortam sağlayan ve çiftçilerimizin ürettikleri ürünleri pazarlayabildikleri platformdur.

Biletix Mobil Web Sitesi

Türkiye’nin eğlence sektöründe lider biletleme firması BİLETİX için geliştirilmiş mobil web sitesidir.

Biletix iGaranti Entegrasyonu

Türkiye’nin eğlence sektöründe lider biletleme firması BİLETİX için iGaranti entegrasyonunun yapılması işidir.

Küçükçekmece Online Bilet Satış Portalı

Küçükçekmece Belediyesine bağlı Halkalı, Sefaköy ve Cennet Kültür ve Sanat Merkezlerinde gerçekleştirilecek etkinlikler için geliştirilmiş online bilet satış portalidir.

Kongre Uygulaması

Dakick (http://www.dakick.com) entegrasyonu ile Kongre uygulaması, en güncel etkinlikleri en hızlı ve kullanışlı şekilde sizlere sunuyor.